| Juliebelle a întrebat:

Voi cand ati fost prima oara intr-un club? sau mai bine spus, cand v-au lasat parintii? cum le-ati spus?

2 răspunsuri:
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Pai mama e profesoara, si am fost la 11 ani cu clasa ei la balul bobocilor.In schimb am voie in clasa a XI-a (nu ca imi da voie, dar atunci cica ai voie).

Sper ca te-am ajutat happy

| DarkAngel_8410 a răspuns:

Eu i-as spune parintilor ca m-am plictisit sa stau acasa si ca prietenii mei se distreaza fara mine, dar in cazul meu a fost foarte usor ca traiesc la 100 de m de club