| NubleReapper a întrebat:

Voi ce ati alege, sa cumparati o bicicleta mai buna pentru a-i urma pasiunea sau sa iti cumperi haine/incaltaminte...pentru a arata mai bine la liceu?

6 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Daca ai o bicicleta buna si destule haine nu vad de ce sa cheltui banii pe nici care

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasiunea! Se spune ca cel mai nefericit om este cel caruia ii pasa prea mult de ce cred ceilalti. Deci urmeaza-ti visul!

| Horus35 a răspuns:

Bicicletă, CLAR!

| MarvelStars28 a răspuns:

Chiar e o alegere grea. Liceul sunt cei mai frumosi ani. Nu pot sa mergi imbracat ca ultimu om, cu aceiasi blugi ca anul trecut si un tricou plictisitor. Satisfactia pe care ti-o da atunci cand se uita tipa aia misto la tine in curte si arati cel mai blana dintre toti si atragi privirile? plus ca dupa ce o bagi in toaleta pe cea mai bomba boboaca ca esti imbracat superstar...

| Andreeavalentinna28 a răspuns:

Eu mi-as cumpara bicicleta, mi-as urma visul. Sunt sigura ca haine ai, chiar daca nu sunt noi. O sa iti mai cumperi cu siguranta altele. Poate nu vei mai avea sansa la o alta bicicleta curand.