| mabytza a întrebat:

Voi ce ati face daca v-ati despartit o data de prietenul vostru, dup care te-ai impacat cu el chiar daca nu trebuia pentru ca ti-a vorbit urat dupa care te-ai despartit din nou si el procedeaza la fel spunandu-mi ca ma iubeste si ca regreta mult?

Răspuns Câştigător
| gheorghita a răspuns:

Nu te mai impaca cu el nu merita. daca ii permiti odata sa iti vorbeasca urat iti va vorbii mereu. I-ai dat o sansa daca nu a stiu sa o aprecieze asta este.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In niciun caz.Sunt destul de orgolioasa si ar fi mort si ingropat pentru mine daca m-ar fi jignit in vreun felhappy

| masly a răspuns:

Pai,
ma si impaca o data de 2 ori ca el daca ar face tot asa ca toata iubire si ca tot regretu iasi spune pa si pusy.mai sunt baieti sufar imi trece si merg mai departe gasesc ceva mai bine u ramai mereu acelasi. si niciodata no sa gasesti ceva mai bine ca mine... doar pentru simplu fapt ca nu sti aprecia ce ai langa u!
asa asi proceda eu(cuvintele astea i leai spune ) si apoi asi pleca fara sa privesc inapoi.nici macar daca sar tara in genunchi lingand pamantul spunand ca i pare rau

| imyourdestiny2 a răspuns:

Am trecut si eu prin astahappy pr meu era genu de baiat de gasca de cartier smecher...intelegi tu. vorbea si vorbeste si acum urat dar eu nu mai sunt cu el.desi cu mine nu vorbea urat cand eram impreuna.doar cand ne certam rau sau la scoala sa se dea.mare.in fata pr lui.eu am mai incercat sa ma impac cu el dar tot ma impacam tot ma desparteam pana ne-am despartit definitiv.nu stiu ce sa faci.pentru ca el u stie ce vrea poate ar mai trebui sai mai dai o sansa. dar sa-ti demonstreze ca regrete si nul ierta asa de usor.
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cat de mult regreta asa un comportament.Ai rabdare cu el daca il iubesti insa ai si mare grija, daca se mai intampla sa"greseasca"nu se merita sa-i mai acorzi nici cea mai mica sansa. Tu stii cel mai bine situatia si ce trebuie sa faci.