| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti ca inseamna ca ma gandesc la o fata in fiecare moment si-n fiecare zi? Adorm cu gandul la ea si dimineata tot cu gandul la ea ma trezesc:X. Eu cred ca sunt indragostithappy. E cu mine in clasa si nu stiu cum sa-i spun...

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Si eu cred la fel ca esti innebunit dupa ea.

| Alessandraaaa a răspuns:

Phey esti baiatsmugia atitudine! Nu fii timid!:Xzii din prima :''stii, mie imi placi si ma gandeam daca vrei sa fii cu mine''nu e greu:Xbft:*

| loveme_2302 a răspuns:

Frateee`! esti obsedat!

| Noname69 a răspuns:

Esti disperat dupa ea laughing, pai daca esti in clasa cu ea happy ai multe sanse.

| gabriela_2926 a răspuns:

Pai daca nu stii cum sa. i spui arata-i, incearca sa te bagi mai mult in vorba cu ea sa-i vorbesti fff cald si dulce, sa o inviti pe afara sa petreci mai mult timp cu ea, pur si simplu arata. i ca o placi...si da cu siguranta esti in limba dp ea:X:X:X:X Bafta
Funda?:X:X:X:X