| Georgiana95 a întrebat:

Voi ce credeti daca o fata saluta un baiat, pe care l-a cunoscut de 2 zile?
Il place sau vrea doar sa fie amici?batting eyelashes
(Stiu, e cam stupida intrebarea)

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Mi se pare normal sa saluti o persoana pe care o cunosti. Inseamna doar ca il saluta asa cum face mereu cu persoanele pe care le cunoaste. E ceva normal. Nimic deosebit in acest gest.

6 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Il place, sau simte o atractie fata de baiat!

Abh
| Abh a răspuns:

Oamenii de obicei se saluta pentru ca se cunosc, nu neaparat pentru ca se plac. Dar daca tie iti place de ea ar trebui sa preiei initiativa si data viitoare sa o saluti tu primul si sa faci o conversatie.

Abh
| Abh a răspuns:

Si daca esti fata e valabil ce am zis mai sus.

| sasha a răspuns:

Nu am de unde sa stiu ce e in capul eu poate ca vrea sa fie doar amici sau poate ca il place. dar eu cred ca il place happy

| DiDi a răspuns:

Păi dacă este un simplu salut, nu neapărat trebuie să însemne ca îl place pe băiatul respectiv, însă, de ce nu? Băiatul ar trebui să fie atent şi să observe dacă fata îi face o anumită invitaţie să iasă doar ei doi, la o plimbare, la un suc, dacă fata îi cere ajutorul lui şi nu altcuiva şamd. Însă revin, dacă este doar un salut, eu aş înclina mai mult spre amiciţie.

| Georgiana95 explică:

Sunt fatalaughing) Nu va spune nimic numele?laughing