| MileyC a întrebat:

Voi ce credeti despre Adrian Tutu?big grin funda

8 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Adrian Tutu e dovada evidenta a ce se promoveaza in Romania bombe secsi;;) fotbalisti asistente tv tatoase cocalari si pitipoance eu nu cred ca er fi meritat premiul ci Narcis Iustin Ianau http://romaniiautalent.protv.ro/video/iustin-narcis-ianau.html http://romaniiautalent.protv.ro/......intii.html fa o comparatie ce crezi?

| BloodPrison a răspuns:

Pai are talent eeeee evidenttongue

| Adrian_5136 a răspuns:

Are un stil apaarete de a canta hip-hop romanesc in melodie de la romani au talent a avut mesaje pe care ar trebui sa le auda si sa le simta romani

| Skylar a răspuns:

Cine dracu ii Adrian Tutu?

| ClAuDiA_9457 a răspuns:

Este un baiat talentat care lau parasit parintii si care a meritat premiul.

| Sconcsiş a răspuns:

Că e un copil fără viitor care probabil că o să ajungă din nou cerşetor după ce o să îşi folosească banii pe droguri.

| acadele2000 a răspuns:

E cel mai tare si canta frumos a meritat locul 1:X

| Alina_2819 a răspuns:

Pai. uite eu il cunosc. dar de cand cu romanii au talent. mi se pare ca are cateva figuri big grin. in rest e un baiat de treabawinking cu, care viata a fost foarte durastraight face. e un baiat tare :X.