| janine9815 a întrebat:

Voi ce creme anti-acneeice aţi folosit? Au dat rezultate? Dau fundă celui mai bun răspuns.

2 răspunsuri:
| W4rK0 a răspuns:

AM folosit eu un fel de crema...se numeste clear&skin, e de la avon, se gaseste si in farmacii, in maxim 2 saptamani, aplicata 1~2 ori pe zi, trec cosurile si tenul gras definitiv!

| Suuxd a răspuns:

Zinerit-n fel de lichid foarte concentrat ca si lamaia cu arema dadeam pe fata ca sa se usuce cosurile
Brevoxyl-crema de dimineata
Differin- gel de curatare afetei
Dalacin-crema
Retin-A-crema de seara

Keracnyl- creama

Keracnyl-exfoliant
Keracnyl-gel de curatare a fetei

Cam astea le-am folosit de la dermatolog, dra eu itit sugerez sa nu te bazezi pe comentariile ce le scriem noi pe TPU, mai bine mergi la un dermatolog si iti va spune el de ce anume ai nevoie pentru fat ta.

Mult succes in lupta asta cu acneea :*