| Veve :X a întrebat:

Voi ce faceti atunci cand sunteti stresati?

De exemplu eu mestec guma ca disperata (daca am) sau dau din picioare, bat cu unghiile in masa sau scaun, ma invart ca un titirez sau tresar la cea mai mica miscare a cuiva laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce faci tu + imi musc buzele, mi le rod, ma joc cu parul, imi frec mainile, imi ingheata picioarele chiar daca corpul mi-e cald. big grin

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fixez cu privirea o persoana de langa mine si nu ma las pana nu o fac sa intoarca privirea jenatalaughing
Ma amuza si imi trece stresulwhistling

| Bacemi a răspuns:

De obicei ascult muzica pana ma relaxez un pic ori merg la o plimbare ori pur si simplu stau in pat si incerc sa imi eliberez mintea, sa ma relaxez.

| Firefly a răspuns:

Cand sunt stresata si obosita ma rastesc la toata lumea si sunt foarte irascibila si de aceea prefer sa stau singura pana cand imi revin.

| madalicious a răspuns:

Incep sa tip ca o disperata la cine imi zice ceva. Imi rod unghiile, injur, sau bat, pe scurt devin excentrica si de-asta ma intreb mereu cat ma mai suporta toata lumea inclusiv prietenele, si iubitul ca vineri fiind stresata rau, l-am injurat de maicasa pe iubitul meu ca nu voia sa-mi dea elasticul, si cu prietenele m-am certat pentru ca una lua fite intruna si alta se lasa calcata in picioare de o "prietena", asa ca m-am razbunat si m-am si descarcat. laughing)

| User a răspuns:

Beau o bere, 2, 3...

| Veve :X explică:

@Buburuza si eu fac ce faci tu laughing
tzaii laughing stesu` asta :X imi place uneori laughing whistling

| dulcik a răspuns:

Atunci cand sunt stresata sunt foarte nervoasa si din pacate incep sa fumez cam mult si oricine imi zice ceva ma enerveaza si incep sa tip la el.De obicei acela e iubitu meu care ma asculta cand urlu. Dar intelege ca asa fac cand sunt stresata.Imi sare tandara imediat si nimic nu imi convine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Xonia a răspuns:

Imi rod unghiile, mananc ceva, bat cu unghiile in masa, ascult muzica, imi rasucesc parul, il enervez pe fratemiu, ma bat cu ellaughing, ma cert cu mamabig grin

| hailei2007 a răspuns:

Dau din picior ca o nebuna. Si fumez, asta ma calmeaza un pic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde sunt. Daca sunt la scoala si sunt stresata; fie mestec guma, fie "lucrez" putin la manichiura. Daca sunt acasa, stau in pat si incerc sa ma relaxez. Daca sunt in fata calculatorului, am intotdeauna o scobitoare la indemana, pe care o rod cad sunt stresata(astfel am scapat de ticuri precum rosul unghiilor sau jucatul cu parulhee hee). Oricum, muzica ma ajuta cel mai mult in astfel de momente.