| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand se ia curentul? Cel mai haios raspuns primeste FUNDA!
don't tell anyone don't tell anyone

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Il injur pe basescu

8 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Ma rog sa vina inapoi laughing) si daca totusi nu vine ma joc cu ' jucariile ' laughing. tu? tongue

Răspuns utilizator avertizat
| zbye a răspuns:

Incep sa injur in gura mare de dumnezei si de sfinti apoi ma joc fotbal in casa, apropo am deja 3 geamuri sparte pe terasa si unul in sufragerie rolling on the floor

| Sonniiaa a răspuns:

Ma trantesc in pat, vorbesc la telefon sau cateodata joc carti. In cel mai rau caz cand mi-e descarcat telefonul', ma duc la magazin, imi cumpar ceva de rontzait si ma duc la cineva acasa.

| ImHereForYou a răspuns (pentru Sonniiaa):

Te duci la cineva acasa:?
Adica?:?--) Buna Alexandra, am venit si eu acasa la tine? rolling on the floor

| Sonniiaa a răspuns (pentru ImHereForYou):

Exact. Salut, ce faci? Am venit sa-ti tin de urat daca tot s-a luat curentu'.

| Francii99 a răspuns:

Eu ma joc pe nds, u?

| alynutzu20 a răspuns:

Pai cel mai fain.ai frate sora.acasa nu?
deci cand se ia lumina daca e noapte.
fa si tu cevalaughingsperie ascundete
rolling on the floor