| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti vara asta? Ce planuri aveti? Cum va distrati?
Pff, eu ma asteptam ca vara asta sa fie wow, the best ever si desi nu stau prea mult pe acasa, nu stiu. nu am feeling-ul acela de vacanta, ca pot face orice, ca pot merge oriunde, sa ma distrez la maxim, etc. si mai este si problema ca aproape toate prietenele mele sunt plecate din oras, iar eu nu plec nicaieri vara asta straight face Mi-am cautat un job de vara, dar nimic. Nici nu am bani sa ies sad Mi-as dori sa cunosc oameni noi, sa merg peste tot, sa rad pana nu mai pot, dar nu stiu cum sau unde si mai sunt si un pic timida sad... aveti idei pentru mine, va rog? puppy dog eyes FUNDA!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am o proba de rezistenta vara asta si consista in a da 10 examene 5 de teorie si 5 de conducere (unul e deja terminat) si partea naspa e ca trebuie sa astept acum inca o saptamana si ceva pana ma prezint la examenul de conducere.

| selysol a răspuns:

Hey eu ma duc la mare peste doua zile happy trebuie sa ai ceva prietene, colege, vecine versioare etc care sa fie in orasul tau si cu care sa te distrezi putin du-te la piscina strand daca vrei sa cunosti oameni noi sincer si eu sunt un pic mai timida big grin dar nu ne manaca nimenihappy bafta:*