| Radu997 a întrebat:

Voi ce metode de copiat folositi la materiile astea mai de tocit?

Răspuns Câştigător
| ci0c0lata a răspuns:

laughing)) daca ai trusa geometrica sau o mapa pune foile in ea si mai gaseste cate un motiv sa o deschizi de exemplu la fizica am bagat copiutele in mapa si cand profa era la caterdra am cerut voie sa scot o rigla si in timp ce cica nu gaseam rigla am gasit raspunsul unor exercitii din lucrare laughing)
poti scrie pe banca cu creionu`winking si apoi pui foaia peste
sau pui copiutsa intre cel 2 foi ale lucrarii laughing)
daca stai undeva langa perete scrii pe o foaie raspunsurile adeca din ce v-a dat de invatat si o pui intre banca si perete

baftaa laughing) :*

2 răspunsuri:
| reademik a răspuns:

Eu una imi faceam foite mici mici si le bagam in maneca, sau in penar. sau daca era putin de copiat imi scriam in palma. sau direct caietul pe picioare.

| diminutiv a răspuns:

Imi amintesc ca pe clasa a 9-a la logica, m-am folosit de MP4 ca sa trec cu bine de test. Aveam nevoie si de o nota mai buna pentru medie. Cum am procedat? Simplu! Mi-am inregistrat lectiile, am bagat MP4 in buzunar, castile mi le-am tras pe maneca si da-i play. Incearca asta.