| Dymytros a întrebat:

Vreau si eu metode de copiat, nu din astea de pe fituica.ro... vreau metode de copiat pe care le folositi si voi va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi poti scrie pe podeadevil Sau jos pe banca nu pe banca ca se vede...intro parte pe bancabig grin Sau scrie pe scaunbig grin Sau poti sa iti pui o foaie sub tine si numa te cracestibig grin Sper ca te-am ajutathappy

15 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Niste metode de invatat nu te intereseaza?

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Bafta la copiat, viitori ratati ai Romaniei straight face Dati-va un glontz ca faceti degeaba o scoala, nu mai va chinuiti sa va treziti dimineata (care mergeti de dimineata) straight face

Sorry for u dar nu am alt raspuns

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Noktambul n-au destul creier laughing lupti impotriva morilor de vant kiss

| ERMO a răspuns:

Sincer sa fiu intotdeauna imi fac smekerii sa copiez da frate e greu sa nu te prinda daca folosesti fituici.
Incearca sa inveti.
Bine cea mai usoara metoda mi se pare cand pui copiiutele in pix si il desfaci in timpul examenului la mine a tinut asta de multe ori. Dar chestia asta tine si de felul cum tii copiutele si cum te uiti la ele, trebuie sa iei copiutele si sa le tii in palma astfel incat sa nu se observe nici un colt al ei(mana trebuie sa fie moale), daca vine vreun profesor trebuie sa ai dibacia sa bagi fituica in maneca.
Sunt expert in asa cevalaughing, niciodata nu am fost prins, da nici mai mult de 9 n-am luatlaughingrolling on the floor

| xlmpq a răspuns:

Iti scrii pe o foaie ce ai de copiat si dupa aia inainte de test to lipesti cu scoci pe talpa si la test stai picior peste picior laughing

| кא๔ a răspuns:

Hwyy.profa noastra de germana e mai nebunaa jaea... si ne-a zis cateva metode de copiat pentru ca si ea face facultatea si stiee.
deci :

1) daca ai geaca pe spatarul scaunului iti bagi copiutele si te faci ca iti este frig si cand bagi mama in geaca te uiti si la copiutze. meregeewinking

2) la stilouu iei o rezervaa o golesti si pui zeama de lamaie...scrii pe o foaie tot ce ai nevoie si cand dai test te pui la geam ca sa fie lumina si se vede ce ai scris cu lamaiaa
profu/profa nu se va prinde pentru ca nu va vedea nimic pe poaia ta
big grin

3) iti iei un pachet de servetele si intre 2 servetele iti bagi copiutzele si il pui pe bancaa iar cand profu/prfa nu e atent/a te uiti si chiar daca te vede nu isi va da seama ce faci decat daca te uiti foarte insistent la copiutzee...succes.tonguetonguetongue

Răspuns utilizator avertizat
| Dymytros explică:

Mah GogosikaInfuriata, in primul rand la cat de inteligenta te dai n-ai avut creier de un nume mai destept, in al doilea rand eu nu stau toata ziua in casa sa tocesc un text de 2 pag care trebuie sa-l scriu la test deci du-te intr-un loc insorit si lasa-ma... mersi celorlati care au raspuns la intrebare

| Hedy a răspuns:

Pai is multe da cea mai buna e cea pe care o folosesc eu adek imi scriu in penar ma prefac ca caut un pix da de fapt ma uit acolo sau eu is fata si imi pun fituica in decolteu si ma uit acolo ca doar nu se uita profu in sanii mei sau sub pantaloni si ma cracanez oleaca ma prefac ca ma uit in jos si ma uit acolo sau daca dai test la mate fizic sau chimie iti scrii in mesaje pe tel si te prefaci ca vrei sa calculezi ceva de asta ai scos tel da de fapt te uiti acolo...succes.fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un lucru de cat de bine sti tu, eu de exemplu stau in prima banca si in a 2-a baca sta alti colegi care ne-am adunat sa copiem, iar eu pe spate am o fituica prinsa cu un ac si ei copiaza apoi imi dau si mie si cand trece profu prin clasa ma dau cu spatele la perete sau ma uit si ma misc dupa cum mere el laughing (asta merge mereu)
a2-a metoda e ca sa iti faci o fituica si o bagi in penar iar cand pa la jumatea orei deschizi penaru si ei un pix in timp ce ei pix te uiti la o definitie sau foruma repede (n-are cum sa te prinda)
a-3a incercare sa iti faci o fituica si o bagi in maneca iar in timpu ori o scoti si o bagi sub lucrare si copiezi
a 4-a incercare e ca sa copiezi de la colegu din stanga sau dreapta sus sau jos, punete cu un tocilar in banca. Parerea mea e ca nu e greu sa inveti o definitie pentru 5 laughing spor

Pa, pa

| Mist a răspuns:

1 Scrierele in penar cu aceeasi culoare ca penarul de preferat
2 Scriele pe picior si pune ciorapi peste
3 poti sa le faci poze si sa te uiti la ele daca ai telefon cu camera buna
4 Scriele pe hartii micute si bagale in pix opac
5 Sciele i nWord tragele la imprimanta si sa rupi hartia pe randuri o imapturesti odata intr-o parte odata--odata pe cealalta si gata
6 Eu cam atatea stiu bafta si sa dai si funda ^.^ ca lumea iti impartaseste secrete pe aici laughing

| jonny_5226 a răspuns:

Pix cu cerneala invizibila, merge super, am copiat chiar astazi la teza happy

| Teodorattt a răspuns:

Le scrii pe o foaia mare ca o ciorna si copii in voie asa am facut la teza si merge sau in telefon la ciorne

| XxbiancaxX a răspuns:

Simplu,,, deschizi cartea cand nu se uita profa... sjy gata,, la mine a mers. laughing

| draguta_4473 a răspuns:

Am o solutie care merge mereu
INVATA!
TOCESTE cartile nu copia