| rafyx27 a întrebat:

Voi ce motive aveti sa traiti? Ce va face sa mergeti mai departe in fiecare zi?

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Încă n-am găsit motivul. Dar încă n-am găsit motivul nici să vreau să mor. Aşa că aştept să se ivească ceva interesant, până atunci trăiesc.
În afară de ideea pe care mi-o repet mereu în minte că o să mă întâlnesc în curând cu persoana dragă mie, nu prea e nimic care "să mă ţină în viaţă".

| greenabstract a răspuns:

Vreau sa primesc si eu primul meu salariu laughing))

| yanira4u a răspuns:

Apar melodii noi in fiecare zi

| PinguinulSaltaret a răspuns:

Fiecare zi trece mai usor, doar daca vad persoana pe care o plac. Doar sa fiu alaturi de ea toata ziua la scoala ma face nespus de fericita, chiar daca nu stiu daca ma place. In fiecare zi se nasc sperante noi, avand in vedere ca intr-o zi o sa am destul curaj incat sa-i destainu-i sentimentele mele.

| crazyinlove a răspuns (pentru PinguinulSaltaret):

Idem happy

| crazyinlove a răspuns (pentru PinguinulSaltaret):

Motivul meu este persoana iubita happy