| balex96 a întrebat:

Voi ce parere aveti am luat la bac : 5.1 romana 6.6 biologie 7.7 matematica, cu toate ca e luat bacu ma framanta ceva la romana la subiectul 3 la poezie am scris doar in jur de 300- 350 de cuvinte in rest totul pe subiect si ce mai trebuia. Doar din cauza ca nu m-am incadrat in cele 600 de cuvinte nu s-a punctat deloc subiectul 3?, ar avea rost sa fac contestatie?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Se depuncteaza din start faptul ca ai scris doar jumatate din numarul de cuvinte cerut. Macar daca erai cat de cat mai aproape de alea 600 de cuvinte, nu era o problema.
In al doilea rand, esti sigur ca in alea 350 de cuvinte, n-ai batut campii fara sa ai vreo legatura cu subiectul?

| Polonic1 a răspuns:

Ai luat 5. Ce mai vrei?