| aLLu17 a întrebat:

Voi ce parere aveti de stilul emo`? doar cum se imbraca si cum au parul...nuhsi ce gandesc ei

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E treaba lor ce fac pe mine nu ma infecteaza deloc stilul lor, la fete le sta bine parul mai lung.

| Nymphetamine a răspuns:

Stilul emo e o prostie si o prefacatorie.Astia nu's pe bune, vor doar sa impresioneze prin stilul vestimentar etc.Se gandesc numa cum sa fie la moda...oh go on.

| pinkystyleツ a răspuns:

Parul il ador si hainele.[stilul] dar cum gandesc in niciun caz.pup.

| Ananas2 a răspuns:

Mie imi place. dar fiecare cu parerea lui.

| alexandra_4554 a răspuns:

Pai in primul rand este un stil da sa zicem putin mai ciudat, mi una imi place, fac, zic ceea ce gandesc fara sa le pese de lumea care intodeauna ii vede ca pe niste ciudat, satanici etc. Eu una nu fac parte din gebul emo dar sunt de acord cu el,