| Kimy_8371 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre comandatul asta online, adica ma refer la haine. Mie nu mi se pare o idee super buna si sincer nu mi-am comandat niciodata, pentru ca na nu stiu cum ar arata pe mine hainele respective, si in poza arata mai bine decat in realitate. Voi v-ati luat vreodata ceva de pe net? ( la accesorii sunt de acord, dar la haine nu) astept parerea voastra.

3 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Am comandat odata haine din nu stiu ce catalog, dar, dupa cum ai zis si tu, mai bine arata hainele in catalog decat in realitate.nu te sfatuiesc sa comanzi pentru ca poate nu o sa ti se potriveasca marimea, nu o sa-ti placa cum vine pe tine, etc.mai bine iei din magzin

| danishor a răspuns:

Incaltamintea de obicei se potriveste ca marime iar la haine trebuie sa iti stii exact dimensiunile si la ce marime te incadrezi altfel risti sa fie prea mare sau prea mica haina cu toate ca poti sa returnezi daca nu e pe dimensiunile tale. bafta

| biancapfff a răspuns:

Http://rochiipantofisivintage.blogspot.ro
postari noi aproape zilnic!
te astept cu mare drag!
mereu mi-am comandat haine si in special incaltaminte de pe bloguri, site-uri gen okazii sau chiar magazine online si de prea putine ori am dat gres, dar am revenit mereu, pentru ca pe internet gasesti lucruri mult mai ieftine si modele mult mai diversficate.
eu chiar recomand!
O zi superba!
si nu uita te astept si eu pe blogul meu!