| deniined a întrebat:

Voi ce părere aveţi despre Nane? Credeţi în chestiile cum că ar fi ateu sau că face parte din "iluminaţii"? thinking

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Are cateva melodii bune si chiar daca face parte din ''iluminatii'' asta nu are cum sa imi schimbe gusturile adica daca imi place acea piesa imi place si gata. Ateu insemna sa nu crezi in nimic, el nu e ateu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu prea stiu ce inseamna "ateu" iar asta cu "Iluminati" e o prostie? Voi chiar aveti impresia ca viata voastra e condusa in secret de niste persoane aninime?

| deniined explică (pentru anonim_4396):

Băi nu ştiu ce să zic, dacă o spui aşa, sună penal şi fără niciun sens. dar ştiu multe persoane (gen profesori de religie) care mi-au spus despre chestia asta.
Ateu înseamnă să nu crezi în Dumnezeu, dar să te crezi tu propriul tău Dumnezeu.

| AndreiMihaiLNM a răspuns:

Ateu de aia nu il ascult +da are cateva piese bune.Asculta Cedry2k-Neprevazutul sau Pocaitii -hristos e in control rap crestin. Esti prietena cu Smile Ana nu?smug

| deniined explică (pentru AndreiMihaiLNM):

Da, de unde ştii? rolling on the floor)))))
Eu ascult Cedry2k, doar că na. îmi place Nane, ascult de mică happy