| ZuZiiii a întrebat:

Voi ce telefon a-ti alege? As vrea sa-mi cumpar un telefon si nu ma pot hotara.Care ar fi alegerea voastra? Argumentati.big grin.Va rog am nevoie urgent de raspuns.tonguepuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AlessandraAndronic a răspuns:

Buna. In primul rand un telefon cu camera buna pentru poze pentru ca fetelor le place sa se pozeze happy in al doilea rand sa fie usor de utilizat de preferabil cu ecran tactil ca sa poti fi la moda, sa aiba memorie multa circa 1 Gb macar si sa fie gen slim adica subtire nu caramida un Samsung sau un Nokia ar fi perfect. Succes

| ZuZiiii explică (pentru AlessandraAndronic):

La Nokia si Samsung ma gandeam si eu. Dar nu ma pot hotara.adica am citit pe net ca la telefonul Nokia se sterg repede butoanele si se zgarie foarte usor.straight face Dar toata lumea stie ca Nokia e cel mai bun...si Samsung am unul de un an si e in stare foarte buna.deci nu prea stiu ce sa aleg.:-

7 răspunsuri:
| Andrei_3923 a răspuns:

Htc Desire hd, Camera 8MP, Filmare Hd, Android 2.3.3,Htc Sense 3.2, Ecran 4.3 inch happy(cam mare), sa nu spun de procesor, si rami. big grin

| ZuZiiii explică (pentru Andrei_3923):

Dar si bateria sa fie buna.nu sa-l incarc in fiecare zi.winking

| Andrei_3923 a răspuns:

Ai dreptate, eu am cumparat de pe amazon o baterie de 2000, tinand cont ca bateria care o primesti este de 1200.si mai am un energy saver, care opreste Wi-Fi cand nu folosesti telefonul, mai multe.Bateria ajunge la 3-4 zile daca umblu pe el, si 1 saptamana daca il folosesc doar pentru 1-2 apeluri laughing

| AndraCB a răspuns:

Depinde cati bani ai. Eu maine ma duc sa-mi cumpar un Iphone4. M-am gandit si optiunile erau Blackberry 9720, Nokia N8 si Iphone. Blackberry am si stiu ca si astea mai noi au probleme cu softul, iar problema cu Nokia este ca il cumpar pe asta acum, iar peste 3 saptamani apare altul si mai atre si asta devine demodat. Asa ca optez pentru Iphone4. Am cunostinte care au, Apple e o firma ft buna, ca si HP(doar ac HP nu fac telef.). Merge super, am cotrobait si pe net(era de la Vodafone) si mergea repede pentru ca are telu si procesor bun si nu mai stiu ce. Chiar m-a impresionat, pentru cum merge, nu neaparat pentru ca e "cool". Si am si varsta(20). La 15 ani nu cred ca mi-ar fi luat mama iphone si nici nu-l meritam, tinand cont de faptul ca am pierdut telefoane pe banda rulanta. Dar acum sunt mult mai responsabila. Succes. Sunt atatea, ai de unde alege. Alege Nokia, sunt telefoane foarte de durata.

| MihaiKm a răspuns:

Depinde si de posibilitatile tale financiare. Parerea mea si de asemenea un telefon foarte bun este HTC Cha Cha, il gasesti in magazinele Orange, la abonament, sau la liber, sau daca e intereseaza-te pe Netwinking Succeshappy

| lolytagirl a răspuns:

Nu prea am ce sa argumentez doar ca este super-tare iar eu il ador http://www.google.ro/......tp?/imgres