| Inception a întrebat:

Ce youtuberi romani și străini urmăriți? Și de ce?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Adrian truckerboy ma face sa rad cand injura si mai zice chestii despre viata lui in GB, si Romania. Mai e unu care face farse cu materialistele un indian in america masini de lux si le face de ras in Youtube pe alea care merg pe interes. Canalul meu e secret discut mult despre mgtow si ce fac pe la servici, viata personala in general til dau in privat daca vrei pentru ca aici am dusmani care nu au voie sa vada asa ceva. Mai e adrian cox sau regele soferilor zice numai prostii pe camera un taranoi glumet tot asa la plictiseala il vad. Edd china cel mai bun mecanic din GB repara orice masina si o restaureaza in conditii

| Inception explică (pentru mgtow):

Da vreau, trimite-mi în privat.

| AlexValentinn a răspuns:

In ultimul timp Andy Popescu decat, e singurul youtuber care combina caterinca cu lucruri legate de viata. Omu fiind bogat si avand 40 de ani cred, chiar ai ce invata de la el. Restul vloggerilor mi se par o caterinca proasta si o pierdere de timp si neinteresanti.

| ceafostodata a răspuns:

Leopsie(o urmaresc deoarece ofera multe detalii despre stilul vintage si face multe coafuri pe care le incerc adesea)
Bernadette Banner, Karolina Żebrowska, Micarah Tewers(Le urmaresc deoarece imi place ca au un continut vintage sau iti arata cum sa croiesti haine)