| Shady132 a întrebat:

Voi chiar credeti ca masturbarea este normal? Masturbarea nu este normala in urma cu 300 de ani masturbarea cauza schizofrenie, cancer, boli mintale. Dar vad ca toate astea au fost sterse din istorie. Multi dintre oamenii care va indeamna la masturbare sunt inruditi, bine instruiti si bine platiti de industria pornografica sau oamenii spalati pe creier tot de industria pornografica. Masturbarea este singurul lucru care duce la boli mintale.
Masturbarea = boli mintale x medicamente
Boli mintale = medicamente
Masturbarea = medicamente x medicamente = (mai multe medicamente)
Medicamente = bani
Masturbarea = bani.

2 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Sal, nu cred ca masturbarea inseamna boala, exista doua feluri de barbati care recunosc ca se masturbeaza si care nu recunosc, cred ca face parte din nevoiea de satisfacere a necesitatilor fiziologice, cea ce e firesc la un om sanatos din punct de vedere sexual,,, de cat sa dai cu violul,, mai bine dai cu,, labita,, asta daca esti mai junior si nu ai prietena dar si daca ai e riscant ca poti sa o lasi gravida, scuze daca am exagerat.o zi faina pa

| TheDarkEmpire a răspuns:

Rectific, lipsa de p*zda duce la boli mintale happy