| browneyes99 a întrebat:

Cine credeti ca ar trebui sa castige marea finala de la Romanii au talent? Eu sincer tin cu Adrian Tutu, dar si Narcis are o voce superba. Dar parca mai mult Adrian... Nu prea ma pot decide.Si mai am o intrebare: de unde stie toata lumea ca narcis are inclinatii spre barbati? Adica e reala treaba sau se zice doar asa ca sa se faca misto?

6 răspunsuri:
| Hassel a răspuns:

Neatabig grinAsta e ultima intrebare pe care o voi raspunde pe tpu.Scuze ca spun asta la intrebarea ta, dar pur si simplu nu mai suport! Ma dispera userii care la sfarsitul intrebarilor sau raspunsurilor includ cuvantul"funda".Nu e cazul tau, dar m-am gandit ca asa poate cineva va putea lua masuri...
Revenind la intrebare, nu cred ca Narcis e gay-cei ce spun asta probabil au vrut sa-si bata joc de faptul ca are o voce subtire.Si eu cred ca va castiga Adrian, dar nu pot sa-l votez, fiindca sunt rapper si ce canta el nu e underground rapwinking
Imi pare rau ca trebuie sa ma opresc aici din dat raspunsuri, si sper ca nu te-ai suparat ca mi-am strigat nemultumirea la intrebarea tahappytu nu esti printre cei ce ma enerveazahappynumai binebig grin

| SangJin a răspuns:

Pai toata pustimea cu credit pe telefon tine cu,,rapper-ul" asta, deci inclin sa cred ca el va castiga. Totusi, in opinia mea, nu mi se pare ca, daca nimeresti niste versuri care sa rimeze si ai o oarecare inclinatie spre cantat, asta e un talent nativ extraordinar. Dar cum pustii sunt impresionati de faptul ca e de varsta lor, canta -,, wow!"- sau, mai bine zis, incearca sa cante, rap, ca a avut un trecut nu tocmai placut(aici sunt de acord), si ca probabil fetele vor zice ca,, waiii ce frumos e baiatul asta :X", e clar ca show-ul nu va fi chiar corect. Sunt prea multi copii care vor vota, si probabil inconstient...
De Narcis-ala, pot sa zic ca-i mai talentat, si cu siguranta ca e mai interesant sa-l auzi cum sare prin notele inalte, dar e adolescent si vocea-i e prea subtire. Mai ok mi se pare fetita aia.
Oricum, as vrea ca unul dintre cei cu adevarat talentati, in mod nativ si cu frumos lucrate calitati sa castige.Dar nu prea sunt concurenti de genul... Sa vedem! happy

P.S. : Astept rosiile. happy

| anamaryya_9939 a răspuns:

Adrian Tutu :X:X

| miki_9062 a răspuns:

Adrian tutu cred ca va castiga

| StefaN_8560 a răspuns:

Eu il votez pe narcis el are cea mai buna voce, dar adrian tutu va castiga deoarece va impresiona oamenii cu trecutul sau! fundita?

| BlackStyle a răspuns:

Salut! Eu zic ca Arian.E adevarat ca il ajuta putin si trecutul.Narcis probabil ca are voce buna.Dar nu il suport.Genu ala de muzica ma face sa iau lama si sa ma feliez ca franzela laughing)Eu zic ca Adrian e omuwinking.Da sincer as vrea sa castige si Dinu' sau Luca Valentin.Si ei sunt talentati happyMa bucur daca te-am ajutat laughing)