| alexa21_7276 a întrebat:

Voi credeti ca justin bieber scrie pe contul lui de twitter

Răspuns Câştigător
| MaraSM a răspuns:

Normal ca scrie adica de ce l-ar mai avea oare... Eu am cont pe twitter, dar m-am plictisit de el deoarece nu stai decat sa scrii chestii pe el si eu nici macar nu am gasit persoane care sa vorbeasca Limba Romana (nu ca nu m-as descurca si cu engleza, dar totusi ce le-ai putea spune unor necunoscuti?) Justin a spus intr-un intreviu ceva de genul ca iubeste twitter-ul, mie una imi place mai mult pe Facebook, TPU si Hi5. Deci sunt sigura ca scrie pe contul lui de twitter cand are timp logic! Sper ca te-am ajutathappybig grin:X

7 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

@Maritza sunt mii si mii de romani pe Twitter. Iar fani Justin Bieber sunt multi si ei. Pana acum am numarat 500 oh go on ( din Romania )

| SimoooSven a răspuns:

Justin bieber suge p*** intens

| SimoooSven a răspuns:

Daca nu ascult rahatu ala de Jb nu inseamna ca ascult maneleoh go on
dar se vede ca nici thu nu gandestiraised eyebrows[maritza]
poate ascult alti cantareti care merita sa-i ascultwinking
ala e un prost pe care Usher la bagat ca sa fie cantaret altfel nu existaoh go onnu stiu ce a fost in capu` lu` Usher.ala da cantaret nu ca rahatu alarolling on the floor)

| MaraSM a răspuns:

Deci cat de invidiosi sunt uniilaughinglaughing INVIDIOSILORrolling on the floorrolling on the floor Na-i ce sa le faci Alexa, se baga si ei in vorba asa ca sa nu taie frunza la caini MANELISTILOR
P. S. Urasc manelele, tigarile si drogurile mai mult decat oricelaughinghappy

| SEAL a răspuns:

E gay da el scrie am si eu twitter vrreau sa ma laud

| alexa21_7276 explică:

Sa stii ca nu ma ajuta deloc asa ca dc mai raspunzi doar asa sa te afli in treaba

| Tomy_7490 a răspuns:

Eu cred ca tu esti bolnava.