| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Voi credeti in asa-zisa minune de Craciun sau cand iti pui o dorinta de Reveloin? Vreau sa zic ca pana acum mi s-au indeplinit doua, anul acesta am spus ce mi-am dorit si nu mi s-a indeplinit inca.E vreun semn? happy
funda!

Răspuns Câştigător
| Daydream a răspuns:

Pai eu cand eram mica(cam 8-9 ani) mi-am dorit sa-l cunosc pe mos Craciun si am stat treaza toata noaptea si s-a costumat tata in mosu' si de atunci eu asa credeam sa se indeplinesc, dar dupa am aflat ca nu exista...Dorintele se indeplinesc daca nu sunt imposibile! Iti mai dau un exemplu: mi-am dorit de craciun un telefon nou si l-am primit! In fine... Daca-ti doresti chiestii gen sa gasesti mii de euro pe strada sau sa castigi la loto nu se indeplinesc! Deci concluzia: depinde ce-ti doresti si cui ii spui!
Funda?

6 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu cred în dorinţe.
Cum a spus şi cel de mai sus, cele 2 au fost coincidenţă.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Sunt doar superstiti happy
Dar mai astepta ca inca nu a venit craciunul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-s lucruri adevarate. Alea 2 au fost coincidenta dar sti cum se zice " Nu-i sambata in fiecare zi"winking

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru anonim_4396):

Da,nici eu nu stiu! Multumesc oricum :*winking

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Nu, nu cred. Mie nu mi s-au îndeplinit niciodată dorințele.

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru HellGirl666):

Peace! Pai mie da. poate o fi vreo coincidenta! Multumesc happy