| DarkNight123 a întrebat:

Voi credeti in chestia aia cu illuminatii? ce-i care ne conduc din umbra. etc. am auzit si eu dar totusi mi se pare o tampenie

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E minciuna nici fantomele nu exista.

| Musique a răspuns:

Sunt prea multe cazuri în care au murit oameni ca să fie doar o tâmpenie.
Om trăi și om vedea ce e cu ei.
Baftă.

| Hevnoraak a răspuns:

Păi asta şi e o tâmpenie care a început de la nişte videouri pe youtube.
De parcă o organizaţie secretă s-ar lăsa descoperită de un tip de pe net.

| RexCuParuCret a răspuns:

Nu neaparat ca sar chema illuminati sau cum le zic astia dar gandeste-te in felul urmator : exista cineva mai sus decat mari lideri ai lumii si nu e Dumnezeu sunt tot oameni care se pot juca cu vietile noastre...