| PixieTrixie a întrebat:

Voi cum convingeti pe cineva [parinti, prieteni, colegi] sa mearga undeva cu voi, sa va lase intr-un loc ...etc?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Pai spui unde vrei sa mergi si aduci argumente de ce vrei sa ajungi acolo si spui ca te vei revansa intr-un fel daca acestia nu sunt de acord tongue

| IOANAio9 a răspuns:

Buna! eu imi conving parinti cu celebra fata de catelus! are efect!(sincer)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La maica-mea nu mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu prea merge cu fata de catelus ca eu sunt baiat si na de ajutat ii ajut prin casa note mici nu prea iau am media peste 9 dar nu ii pot convinge sa imi ia un telefon sa revenim ajuta-i prin casa la treburi ia note mari mai mintei si tu ca ti-ai facut temele ca te-a felicitat vreun profesor ca ai stiut sa raspunzi chesti din astea etc.

| Antonia_9468 a răspuns:

Pai.ma rog de ei si intr'un final se plictisesc si acceptalaughing

| MeLoveYou a răspuns:

Poi eu le spun ca ii yubesc dar treebuie sa-mi traiesc viata si ma lasa; x