| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ii convingeti pe parinti?

Răspuns Câştigător
| yyyyy a răspuns:

Nici la mine parintii mei nu sunt severi iar eu cand vreau ceva ii conving astfel: Bat apropoul ca as vrea ceva si zic ca e super frumos, are si prietena mea si apoi ii zic :"Hai te rogggg... " Tu daca vrei sa-ti iei iphone 5 si parintii tai au spus sa mai astepti un an atunci zile ca nu e mare diferenta ca ce conteaza daca ti-l ia acum sau la anul. Spune-i ca la anul va fi mai scump si va aparea altceva mult mai costisitor.

| anonim_4396 explică (pentru yyyyy):

Good idea! mersi

| yyyyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca te am ajutat. Mersi de funda happy

6 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Cu nişte lacrimi şi mult bătut la capwinking

| Zatharra a răspuns (pentru Zatharra):

Uitasem de şantaj...

| razicopilprost a răspuns:

Hmm..eu personal vars niste lacrimi si fac ceva crize..si atat.big grin.dar daca parintii tai sunt mai severi atunci incearca si santajul sentimental.laughing..Aia merge tot timpul.laughing

| anonim_4396 explică (pentru razicopilprost):

Nu sunt severi deloc. doar ca am iPhone4 S si de Craciun vroiam iPhone 5 iar ei au spus sa mai astept un anrolling on the floor)