| Static a întrebat:

Fundita! Voi cum va convingeti tatal, sa va lase sa aveti un iubit. Nu un iubit vagababond. :p

2 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Este cam greu. Spune-i tatalui tau ce deacum esti mare si doar n.o sa te mai ti dupa fusta mamei.Incepi sa iesi cu prieteni in oras, la film, sa iesi cu baieti etc. Asta este ceva normal si el, la varsta ta, poate ca facea acelasi lucru. Incearca sa il prezinti pe respectiv si sa vada ce fel de persoana este. Dupa ce isi va da acordul tinei foarte mult la curent cu relatia voastra(ca va duceti la film la ora x, ca ati fost prin parc etc.), atunci tatal tau va vedea ca poate avea incredere in tine. NoROCK!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta se discuta cu mamele prima data tongue si dupa aia cu tati si calm asa sa nu ii omorati laughing.
Se supara tatal tau ca ii aduci ginere oh go on
Discuta cu mama ta si pe tatal tau ia-l mai incet si mai prudent, fi diplomata nu il lua din prima asa:
" Tata pot sa am un iubit nu vagabond pot, pot, pot?"
Deci fi diplomata. Daca vrei sa iti zic tot da-mi un mesaj pe privat cu textul DA si titlul DA daca nu vrei da-mi un mesaj cu textul NU si titlul NU big grin.