| Anonim53220 a întrebat:

Voi cum incepeti o conversatie cu o fata?
Buna, salut, ceau, sau direct cu "ce faci?"

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu bună ziua.

| Anonim53220 explică (pentru sadrian46):

Esti prost aia esti...

| OldSoul a răspuns:

Niciuna din ele.

La mine e mai simplu, ma uit la ea/poza ei, vad ce-mi transmite, ce-mi trece prin gand in momentul ala, si aia ii spun.

Daca nu-mi vine nimic decent prin minte, nu ii zic nimic, sau, daca chiar vreau sa-i zic ceva, probabil voi zice ceva de genul "Ce inexpresiva esti, asa esti tu de fel? Sau doar in poze?"

| Anonim53220 explică (pentru OldSoul):

E cringe daca scriu chestia aia

| OldSoul a răspuns (pentru Anonim53220):

Dupa cum am spus, e un exemplu.

Daca tie iti pare "Cringe" sa fii indraznet, asta este, du-te la sigur, incepe conversatia cu "buna, ce faci?" si cel mai probabil se va sfarsii inainte de a incepe.

| Anonim53220 explică (pentru OldSoul):

E ciudat sa zic ce ii acolo pentru ce ne cunoastem deja laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Anonim53220):

Asta nu ai precizat laughing

| Plato a răspuns:

"Singurica, singurica?"

"Salut" sau "buna ziua", in functie de varsta.

Răspuns utilizator avertizat
| ThePitPew a răspuns:

Depinde de varsta insa poti incepe si cu un 'Hey, ce mai faci?'