| tzze a întrebat:

O intrebare pentru fete (daca stiti sa imi raspundeti ok, daca nu, nici nu va mai obositi sa faceti glume proaste) : am o bluza foarte draguta in mai multe culori cu sclipici, imi pot da unghiile cu o oja aiurie cu sclipici? Nu de alta, dar nu mai stiu daca oja aceasta mai este sau nu in trend happy Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| SimoDR a răspuns:

NU! In nici un caz sa nu faci asa ceva, la bluzita asta unghiile, rujul si machiajul vor fi mate.Si in culori cat mai naturale, alege nuantele in culori deschise de pamant ( bej, maro, crem). Si poti sa alegi un pantalon sau o fustita de culoare inchisa ( negrul merge cu orice nuanta din bluzita ta).

| tzze explică (pentru SimoDR):

Multumesc din suflet pentru raspuns, cred ca voi opta pentru o oja neagra.

8 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Este prea mult sclipici, foloseste o oja mata sau lac simplu happy

| NastyP a răspuns:

Atata timp cat tu iti iei ceva sclipitor pe tine evident ca te dai cu oja sclipitoare (in caz ca nu mai ai ceva sclipitor pe tine, daca ai, nu te mai da). Nu conteaza ca e sau nu in trend atata timp cat tie iti place si iti sta bine happy te pup :*

| ionlarisa a răspuns:

Poti sa iti faci unghiile negre ca o sa se vada binewinking

| tzze explică:

Va multumesc din suflet pentru raspunsuri, ati fost foarte dragute. Acuma ma gandesc sa optez pentru manichiura neagra laughing sa se potriveasca cu pantalonii big grin.

| nicolici a răspuns:

Cred ca ar veni ok>big grin

| JusTSmiLe007 a răspuns:

Daca oja este draguta.happyde ce nu?

| anonimpeaici a răspuns:

Eu zic sa lasi sclipicil de o parte si sa folosesti una mata mai naturala(prea mult sclipici)