| FlAiser a întrebat:

Voi cum va invatati repede? am mult pe maine si dau 4 teste va rog dati-mi exemple cum pot invata mai repede pentru ca azi chiar nu am chef de invatat. FundaVOT

3 răspunsuri:
| FlAiser explică:

Da bun pana acum alte idei

| Dragutza_Anutza_1997 a răspuns:

Incerc sa invat cu un prieten la telefon de exemplu. si sa ma concentrez pe subiect

| Cristinaa21 a răspuns:

Salut ...stiu ca nu pe toti ii ajuta replica "Invata logic ", dar cred ca ar trebui sa te prostesti si sa incerci sa iti explici singura (cu voce tare ) sau daca ai frati sau surori explica-le lor ...automat vei intelege si tu (asta functioneaza in cazul in care ai ceva de genui : istorie, geografie, definitii etc ). Daca dai test la matematica sau ceva de genul asta fa exercitii pana intelegiwinking! Sper din inima ca am putut cat de cat sa te ajut happy