| elizabeth a întrebat:

Voi cum,, vedeti" sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| arcan_7531 a răspuns:

Pentru mine nu are importanta, doar sa vina asa cum se vorbeste pentru ca o meritam cu totii, suntem rai unii cu altii si nu ne vom schimba niciodata

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu-l vad nici in 21 mai, nici in 2012 si cred ca la propriu n-am sa-l vad niciodata.Si cred ca mai sunt multe miliarde de ani pana se va sfarsi lumea.Iar cauza n-ar putea fi decat o catastrofa provocata de inconstienta omenirii sau de stingerea soarelui, sursa vietii.Dar noi vom urma sfatul lui Marin Sorescu care ne spunea:
"Mai aruncati o mana de vreascuri in Soare
Ca am auzit ca se va stinge candva."; si-l vom salva...

| carabinierr a răspuns:

Da nu mai vine ma o data!

| crazyB a răspuns:

Eu una cred ca acest "sfarsit al lumii" nu exista...s-au mai spus multe de multe ori ca vine sfarsitul lumii dar inca suntem in viata.traim.eu asa gandesc.acum depinde d fiecare om c crede

| pedobear_1294 a răspuns:

Cu ochelari 3D.

| tagapayoo a răspuns:

Eu il vad asa cum il vede Bibliawinking