| AvalohAlyn a întrebat:

Când vedeți voi ca va fi sfârșitul lumii?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În anul 3000, nu v-a mai fi lumea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca si in 2012 sau ca si alte multe dati cand s-a prezis sfarsitul? Nu v.ati saturat de atatea prostii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

În acele dați era clar că nu e real. Dar creștinește vorbind, și în numele majorității acesta este anul corect.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si va mai intrebati de ce studiile arata ca voi religiosii sunteti mai prosti decat ateii. Poftim explicatie. Credeti in sfarsituri de lumi biblice, credeti in creaturi albe zburatoare care sunt invizibile, credeti in personaje cu puteri supranaturale, credeti in alte dimensiuni supraomenesti, credeti in calatorii spre lumi cu viata vesnica, credeti in minuni si evenimente facute cu puterea mintii... sunteti smecheri voi. Voi mereu sunteti intr.un vis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu credem în tot ce ai zis, dar lucrurile acele supranaturale sunt făcute de Satana care le dă putere oamenilor, care devin vrajitori. Această temă poate fi discutată așa încât putem scrie un roman. Nu se poate limita la niște mesaje.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar dacă vrei, sunt și persoane care se cred atei și sunt conștient e de Sf. Lumii în acest an

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper sa te gasesc la sfarsitul anului tot pe TPU, sa mai vedem daca va fi sfarsitul lumii anul asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis 3000 mii nu de anul ăsta

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"sunt conștient e de Sf. Lumii în acest an" - nu stii ce scrii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi mă refeream la anul de care vorbeam.happy