| RubyDonnahue a întrebat:

Voi daca ati sti ca mai aveti o saptamana de trait care sunt lucrurile pe care le-ati face in acea saptamana inainte sa muriti?
Va rog scuzati categoria, dar nu am stiut ce sa aleg...

Răspuns Câştigător
| MirelaC a răspuns:

Salut
M-as duce la tara sa vad unde e inmormantat taica-miu.Probabil si pe la bunicii din partea lui sa vad daca mai traiesc, dar as parea penibila pentru ca atata timp nu m-am dus sa vad care e treaba cu ei..de vreo15 ani nu cred ca i-am mai vazut, dar as muri, deci ar fi iertat gestullaughing. Apoi pe la verii mei, matusa-mea si unchi-miu.As incerca sa ma intalnesc cu prietenii de care-mi pasa, as mai sta cu maica-mea si bunica-mea la o vorba.Astea s-ar intampla in vreo 4-5 zile sa zicthinking Apoi m-as duce sa-mi vad prietenul si as sta cu el asa pentru ultima data si la sfarsit m-as duce sa ma spovedesc si sa ma impartasesc, ca sa mor cu sufletul curat.Cam atatlaughing
Paa

| RubyDonnahue explică (pentru MirelaC):

Foarte frumos!

| MirelaC a răspuns (pentru RubyDonnahue):

Thanksbatting eyelashes