| LoveForShania a întrebat:

Voi de obicei la ce ora dormiti? (eu mai des pe la orele 10, 11, 12 noaptea)

41 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De obicei intre 23.30 si 1 noaptea. Ma trezesc cel tarziu la 6.30

| Silvia a răspuns:

Atunci cand a doua zi ma duc la scoala ma culc la 11 ptc la 8 incep orele[bine ca stau aproape si ma trezesc la 7 jumate si la 8 fara 5 plec la scoalahee hee], acum, in vacanta, inchid pc`u pe la 11-12 si ma uit la tv pana pe la 1-2 cand adorm... dimineata ma trezesc pe la 10-11-12 happy-Program de vara :d

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai ma pun in pat pe la 12-1.Cateodata chiar si 2 happyMa trezesc pe la 10-11 big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De obicei in jurul orei 02, 00 si ma trezesc in jurul orei 07, 00.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

De obicei dupa ora 2-3 noaptea...

| inna a răspuns:

In jur de 2 noaptea :d... dar ma trezesc intre 10-12 ziua laughing

| SweetCandy a răspuns:

Pai tot km k u.....si ma trezesc pe l 10 dimineatahappy

Shin
| Shin a răspuns:

Cand ma lasa fata... de obicei pe la 1... straight face

pupimik
| pupimik a răspuns:

In general ma pun in pat la ore destul de tinere (dupa ora 03:00)

| Dorinel a răspuns:

3-4 noaptea...si raspunde te rog la pm

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Poi seara pe la 11 spre 12 si dimineata ma trezesc foarte de vreme laughing maxim 8-30 laughing

| yanny`s a răspuns:

Eu ma pun in pat in jur de 1, scult muzica, mai intru pe mess de pe tel si pe la 2-3 adormthinking tu?

| buburuzAndreea a răspuns:

In timpul scolii pe la 22, 23.

Dar in vacanta ma prinde si 3 noaptea. blushing Fireste ca dorm pana la 11 a doua zi. big grin

| kitty_8919 a răspuns:

In vacanta dorm pe la 2-3 si am trezeesc la 14
in timpul scoli pe la 22

| sorin a răspuns:

Eu fac in fiecare seara acasa long night)))

| FoXy a răspuns:

Cam pe la 3 asalaughing si ma trezesc la 1, 2 sau cel mai grav 4 ( a doua zi) :-l...laughing

| LCD a răspuns:

Eu am un program f prost. din pacate si nu il pot schimba...
dorm f tarziu pentru ca nu am somn.si cand adorm adorm foarte greu.cu castile in ureche .asta pe la ora...2.3.

| Haydee a răspuns:

Sti la cat e bine sa dormi? cand ti-e somn...eu ma culc la 10, 11 si ma trezesc la 8, 9big grin

| andreig a răspuns:

Eu la 6 sau 7 dimineata si ma scol la 16-17 laughing) A ajuns sa`mi placa viata de noapte prea mult thinking

| urbanghost a răspuns:

3, 4 dimineata nu pot sa adorm mai devreme, m-am invatat asa. straight face

| Alex >D a răspuns:

Intre 2:30 noapte si 1:30 ziua happy

| viki a răspuns:

In timpul vacantei adorm pe la 3-4 noapteabig grinbig grin Stiu ca nu e bine, mai ales ca ma trezesc pe 12-13tongue

| MarYoBenucci a răspuns:

De obicei pe la 5-6-7 dimineat ama pun in pat happy

| Lumy a răspuns:

Mi-as dori sa ma culc si pe la orele alea k tine dar nu pot, ori e galagie, ori s-ar intampla sa ma trezeasca candvalaughing ma culc pe la 1-2 cand mi se face somn si ma scol pe la 9-10-11

| Lary a răspuns:

Pai ma pun in pat pe la 12 si adorm pe la 1...si ma trezesc la 10-11-12happy

| just4fun_8801 a răspuns:

Ora de somn recomandata este maxim ora 12, eu cu munca si cu toate care le am pe cap ma culc pe la 10-11 in cursul saptamanii si ma trezesc camp pe la ora asta happy

| alle_1861 a răspuns:

Acum ca este vacanta pe la 2 poate si 3 depinde daca am ce sa vorbesc pe mess cu...blushing

| fzcsm a răspuns:

In timpul scolii ma culc pe la ora 23, iar in timpul vacantei ma pun in pat pe la 23.30 si ma uit la televizor pe Discovery, Animal Planet sau la un film si ma culc pe la ora 2.

| cLaudYu a răspuns:

Dupa ora 2-3 noaptea.

| al3xa_6696 a răspuns:

Ma culc pe la 2-3 si ma trezesc pe la 1-2 a doua zi[de obicei dorm 12 ore]...happy