| LoveAgain a întrebat:

Cum v-ar place voua sa fie prietenul/prietena voastra? va plac baietii/fetele rai/rele sau asa cumsecade? happy (stiu ca asta depinde de fiecare ce-i place si de preferintele lui/ei) dar asta si as vrea sa stiu si sa-mi spuneti si ce varsta aveti ca sa stiu de cata mintalitate e spusa acea vorba big grin

Răspuns Câştigător
| Geo17 a răspuns:

In primul rand sunt baiat...si am 15 ani...dar multi mi-au zis ca gandesc ca unul de 20.am avut ppan acum si prietene reelee si bune.dar cele mai potrivite spun eu ca sunt cele bune la sufleT, cum se cade,.Si trebuie sa iti alegi parteneru' dupa tine.adica cum e caracteru'tau sa fie cel putin asemanator cu al partenerului. Sper ca ti-am fost d folos. funda? ceau