| craniul a întrebat:

Voi fetele hmmmm a-ti insela pentru un baiat mult mai frumos/bogat decat cel pe care il aveti?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In niciun caz.Nu ma intreseaza frumusetea sunt pe principiul:"nu-i frumos ce e frumos e frumos ce imi place mie"
Banii nici atat.Am tot ce imi doresc la ora actuala.Bineinteles mereu e loc si de mai bine dar deocamdata sunt multumitahappy

| LoveForShania a răspuns:

Depinde ce simt. Daca il iubesc mai mult pe ala frumos si bogat il iau pe el! Daca il iubesc pe ala frumos, atletic, simpatic,(cu ceva conturi prin bank)... :X:X:X
VISUL NEIMPLINIT... n`AM gasit inca acea,, specie'' de baiat!

| Anecherry a răspuns:

Daca nu as iubi dahappy.

| kiwii a răspuns:

Nu. Cel putin nu i-as face asta baiatului cu care sunt acum.Chiar daca nu e cel mai frumos si cel mai bogat, e tot ce am ...si il iubesc:X

| emasweetgirl a răspuns:

Poate ca dahee hee
nu stiu.
daca ar fi sa simt o atractie mai mare pentru baiatul cel frumos sh bogat da...
totusi nu as putea sa stau cu ambii in acelasi timp.
as alege pe unu din ei cu care sa raman.

| funnygirl a răspuns:

Nu. nu mi-as insela iubitul pentru nimic in lume ...il iubesc prea mult ca sa ii fac asa ceva tongue

| Nita a răspuns:

Buna! Sunt baiat, scuze daca ma bag dar... acea fata care face acest lucru nu are inima, nu iubeste. Baiatul care este lasat sufera; si o sa ii vina si ei randu sa fie lasata sa sufere. Daca nu iubiti baiatul cu care sunteti spuneti de acum acest lucru pentru ca dupa o sa sufere si nu e deloc frumos. Si eu am fost lasat, am suferit, dar ea tot la mine a venit si acum suntem bine :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pentru cel mai frumos din lumea asta, nici pentru cel mai bogat nu l-as lasa pe puiutul meu pentru ca il iubesc foarte mult si avem o relatie de 1 an si 3 luni si nu poti da asta pentru orice frumusete care iti apare in cale.Sunt multi baieti frumosi dar iubi meu e cel mai frumos dintre toti:X:X:X:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat il iubesti sincer pe cel de langa tine nu cred ca ai fi in stare sa-l inseli chiar si cu cel mai bogat si mai frumos baiat.Nu as face asta.