| MariusDeejay a întrebat:

Fetele ce pare aveti sunt baiat frumos sau urat?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ești un băiat cam nesigur pe tine sau unul care are nevoie de complimente de la niște necunoscute.

| Acadeeeaa a răspuns:

thinking ai cam 22-23 de ani?
dragut.

| DeeaBlondiii a răspuns:

rolling on the floor)E frumos da nu prea

| 0IoAnA0 a răspuns:

Poza nu se vede bine da nu esti urat stai linistitlaughing) (din cate se vede in poza)...si ce daca uniicred ca esti urat? treci mai departe si lasa-i cu opiniiile lor.happy

| alin322 a răspuns:

Zici ca esti bulibasa coarda laughing

| alin322 a răspuns (pentru alin322):

Io zic sa lasi naiba chestile astea, multumeste-te macar ca ai un penis normal, nu cu jumatate de norma ca mine laughing

| EuTeIubesc a răspuns (pentru alin322):

EL a intrebat cum e, nu daca areoh go on. Si fiecare cu parerea lui!happy