| iubitica_2607 a întrebat:

Voi fumati?

Si daca da de cand v-ati apucat?

Regretati?

Aveti de gand sa va lasatai?

5 răspunsuri:
| Cattalina a răspuns:

Am fumat in vara tongue si nu... nu regret laughing.

Am fost obligata sa ma las ca a inceput scoala rolling on the floor

Eu te-as sfatui sa nu incerci ca apoi o sa mai vrei sa fumezi sau eu stiu si o sa devina un obicei foarte PROST. Succes! :Xtongue

| νєησм a răspuns:

Fumez de 4 luni, nu regret (n-am probleme financiare cu mama sau cu tata se descurca ei) si nu n-am de gand sa ma lastongue si nici nu regret e decizia ta finala de a incerca sau de a te feri de acest lucru iti urez multa bafta:* ai grija la bani ca te afecteaza daca ai probleme financiare (cu parintzi) big grin.

| paynehunter a răspuns:

Vb de parca ar trebui sa te preocupe fumatullaughingTine minte cand iti trece cuvantul tigara prin cap, dei reject si tine minte ca o tigara iti scurteaza viata cu cateva zile

| RiRihXd a răspuns:

Am citit undeva ca fumatul dauneaza grav sanatatii, acum m-am lasat de...citit.

| bogdanpascani a răspuns:

Regret fff mult fumez de 7 ani si pot spune ca am cheltuit o avere pe tigari. sfatul meu e sa nu te apuci niciodata de asa ceva e foarte costisitor si nu e bun pentru sanatatea ta