| lulugabi a întrebat:

Voi in ce liceu sunteti din Bucuresti? Cum este acolo? Sunt a 8-a si nu prea stiu unde vreau sa merg...

3 răspunsuri:
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Scoala Centrala! Este un liceu destul de bun, de langa Piata Romana. 90% dintre profesori sunt super ok, poti avea medii mari avand si mult timp liber deoarece profesorii te fac sa intelegi din clasa cam tot. Acum depinde si de tine.

| euu2307 a răspuns:

Eu sunt in Eminescu, dar nu te sfatuiesc sa te duci acolo.din cate am vazut cel mai bine e la liceele economice.acum depinde si ce te intereseaza, daca esti atras/a de limbi straine te poti duce la licee cu intensiv/bilingv(caragiale, sc. centrala, creanga, etc)

| Addicted2Chocolate a răspuns (pentru euu2307):

Puscaria Eminescu? Mi-e mila de tine :-s