| ionicuta a întrebat:

Voi la cat nu mai stati la calculator de la ce ora stati la calculator si pana la ce ora nu mai stati.

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Cam asa stau si eu, deh, jocurile astealaughing oricum, noaptea o dorm :S ma culc pe la 1 2 cel tarziu, sa ma pot trezi dimineata pe la 10 laughing

6 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

De preferat sa nu stai ca strici ochii

suntserios
| suntserios a răspuns:

12 ore cel putin

| suntserios a răspuns (pentru Liviu):

Nu toata lumea se joaca, unii mai si lucreaza cate 12 ore pe zi

| Liviu a răspuns (pentru suntserios):

Cam asa stau si eu, deh, jocurile astealaughing oricum, noaptea o dorm :S ma culc pe la 1 2 cel tarziu, sa ma pot trezi dimineata pe la 10 laughing

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pai depinde...in cursul saptamanii stau dimineata sau seara maximn o ora, iar wekendul stau 3 ore la pranz!

| EmilyLovex3 a răspuns:

Avand in vedere ca ma duc dupa-amiaza la scoala, ma culc pe la vreo 3-4 dimineata.winking Si ma trezesc la 9-10 dimineata..Si da, rezist.

| EmilyLovex3 a răspuns:

Aaa.rolling on the floor Am citit gresit intrebarea..Am crezut ca intrebi la ce ora ma culc deobiceii..Pai stau pe pc de cand vin de la scoala, pana la 1-2 noaptea. xD Si la 3-4 dimineata dorm.