| unknown_8052 a întrebat:

Voi nu abia asteptati vacanta? si dupa ce trec cateva zile din vacanta nu va plictisiti? apropo, ce faceti in vacanta? niste idei?happybig grin

4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

O astept cu nerabdare ca sa ma odihnesc. Totusi, dupa 2-3 zile deja m-am plictisit enorm. laughing
In timpul vacantei cred ca am sa profit sa stau mai mult pe calculator, sa citesc cate putin (deoarece cu programul asta incarcat nu prea am timp) si cred ca voi merge si prin mall.
Dar tu? happy

| TeooTeo a răspuns:

Asa este...
pai eu merg pe la varamea/colege
calculator
sport
uitate seara la cate un film cu popcornul in mana laughing
incearca sa faci de manacare/combina dusurile de baie laughing)
incearca sa eviti cititul pentru ca te face sa adormi happy
fundoi?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg la tara, la buc, poate la mare, clar la scaldat/bazin/piscina, ies cu prietenii...cam atat o sa fac eu in alea 2 luni de vacanta din vara thinking

| unknown_8052 explică:

Eu...habar nu am, poate merg la munte, dar dupa o saptamana de vacanta vreau la scoala. tottimpul se intampla asa