| RamonaIubiticaTa a întrebat:

Voi pentru cati bani ati face sex cu cineva care nu va place? Spuneti o suma realista nu povesti. Astept raspunsuri la obiect.

5 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Nu-mi vand corpul pe nici un ban.winking

| ZK a răspuns:

Pentru 1000 de euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as face asa ceva pentru bani. " Sexul " pentru mine este dragoste si sincera sa fiu nu pot sa fac cu oricine chiar daca tipul imi este iubit de 5 luni - 1 an. Treaba asta este mult mai complicata si ca sa o faci si pe bani cu cineva care iti provoaca sila ...pentru mine este de neconceput. Si in plus, ce as face cu banii? As cumpara haine si cand le port sa imi amintesc de ala si sa incep sa borasc curcubee :-s?

| McSergio91 a răspuns:

Inocenta nu cred ca stie diferenta intre SEX/ DRAGOSTE si in plus nu te oblica nimeni sa o faci contracost sau de placere daca iti convine propunera persoanei si ai incredere bine de bine, daca nu asta e. Sincer cred ca as face-o dar nu pe zeci de lei, cum zice VLAD " depinde cat de complex este actul sexual".

| George1963 a răspuns:

In jur de 200 300 de euro depinde cat de complex este actul sexual