| Euuw a întrebat:

Voi sunteti dependenti de cure de slabit?batting eyelashes cum se trateaza aceasta dependenta?:d

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Dependenta de cure de ingrasatrolling on the floor
Am 1.72 si vreo 50 kg si din totdeauna mi-am dorit sa mai pun vreo 2 3 kgrolling on the floor

| Euuw explică:

Eu nu mai pot sta fara diete, ma simt aiurea daca nu tin si se intampla asta de jumatate de an si tot nu reusesc sa slabesc niste amarate de kg (10)...sad

| MariaIuliaZana a răspuns:

Buna! Stiu ca exista cure de slabit in care sunt tot felul de substante chimice care sa atraga cumparatorii sa devina dependenti...etc.Daca esti unul dintre aceia (sau prietenul/prietena ta e) te sfatuiesc sa te lasi caci iti face rau.Incepe in a lua o cantitate din ce in ce mai mica pana ajungi la 0 adica sa nu mai iei deloc.Eu nu sunt dependenta dar intalnesc persoane in viata care sunt.In primul rand trebuie sa ajungi la un nr de kg dorit. Apoi sa notezi in calendar pana pe ce data doresti sa obtii acel numar de kilograme.Cura de slabit nu trebuie sa dureze foarte mult dar nici foarte putin. Dupa data expirarii trebuie incet incet sa mananci carne si toate cele nu trebuie sa te indopi ca halpea ca-ci s-ar putea sa ti se aplece