| Andromedda a întrebat:

TPU da dependenta? Care dintre voi sunteti dependenti de TPU?hee hee

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

TPU da dependenta in functie de caracterul fiecaruia. Unii vad site-ul si nici macar nu isi fac vreun cont, altii fac si intra mult si apoi o lasa balta. Sunt si unii devotati care sunt clienti fideli, dar putini.

| Flav a răspuns:

Nu numai dependenta, la unii TPU. inseamna viata. Cum s-a defectat cateva zile, eram sa raman surd de atatea tipete pe aici.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La inceput da, insa in ultimul timp datorita conflictelor intretinute de unele persoane de pe site, cand vad atata rautate la unii mi se face lehamite de tot si chiar ma bate gandul sa renunt.

| Barajag a răspuns:

Da eu sunt dependenta de TPU din luna Mai 2009laughing

| Vizitiul a răspuns:

Eu nu sunt dependent de oameni virtuali, sunt dependent de tigari si alcool.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Buna sunt Paula
Bunaaaaaa Paulaaaaaa
Si de 5 luni intru zilnic pe TPU.

| inna a răspuns:

Nu... cel putin mie una nu.

Cand esti nou, intri mai des si WoW ce am descoperit.cu timpul o lasi mai moale.

| zorialbi a răspuns:

Cel putin acum ca sunt la inceput, intru in fiecare zi...happy Nu stiu mai incolo ce va mai fi.

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Eu cu siguranta da tongue. Adica e chiar super site`ul love struck si iti da posibilitatea sa ii ajuti pe ceilalti, comunici cu multe persoane, pui intrebari la care nu stii raspunsul. Is funny!hee hee

| sTeFaN_2897 a răspuns:

laughing... sa stii ca ai dreptate. Cred ca is deocamdata semidependentwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as spune dependenta pentru ca pot lipsi cate o saptamana, chiar o luna, socializez pentru ca am nevoie asta nu inseamna ca sunt dependenta, mie mi-au murit parintii si simt nevoia sa uit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca dependenta e prea mult spus, dar imi place foarte mult sa intru aici si e la ordinea zilei sa intru pe TPU. Nu exista zi, sa nu fi raspuns la o intrebare. Da` dependenta, nu. As putea sa stau fara el...credblushing. laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rebeca, eu am pierdut doi oameni extrem de apropiati si nu am uitat nici dupa trei ani, orice lucru imi aminteste de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@constantaproca eu parez intotdeauna cu o gluma, rautate este peste tot, nu ne putem izola, daca am gresit cu ceva, imi cer scuze si pentru ca sunt sarbatori si se zice ca macar acum sa fim mai buni eu va spun :
LA MULTI ANI DOMANA PROCA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu big grin. Nu pot trai fara TPU. Daca nu mai pot intra pe contul meu imi fac altu si tot ajut lumea big grin ...eh. sunt dependentawinking.

| virtuallove a răspuns:

E prea mult spus dependenta. Pur si simplu imi place sa intru pe el.