| Jayns a întrebat:

Ce faceti TPU? Nu va plictisesc sarbatorile?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu m ar plictisi daca nu ar fi doar despre mancare

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ma relaxeaza parca, ca imi iau concediu. In rest... poate putin, dar in sensul bun.

| Freya1 a răspuns:

Nu mi se pare o zi diferita.Eu nu am musafiri si nici nu merg la alti in vizita chit ca sunt sărbători sau o zi obijnuinta.Nu fac chestii ieșite din comun indiferent ce zi e, asa ca ma plictisesc des in orce situație.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, nu mă plictisesc. Am mereu de făcut câte ceva chiar și de sărbători laughing.

| Marius22222222222 a răspuns:

Ba da.groaznic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne indopam cu oua si cozonac.

| gritt a răspuns:

Ma plictisesc pentru ca toata lumea doar se indoapa si e atmosfera aia de sarbatoare care ma face sa ma simt prost daca lucrez. Dar o sa fac o cafea mare si o sa ma apuc de treaba.