| 4ÐuTz a întrebat:

Voi unde v-ati facut pierce ^^? ...eu vreau sa imi mai fac niste gauri in ureche. da nu stiu unde sa ma duc. Cine imi poate spune?

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Buna.Eu mi-am facut doua gauri in urechi.happyDaca vrei sa-ti faci, intereseaza-te unde este in orasul tau Optica, iar dupa te duci si zici ca vrei sa-ti faci gauri in urechehappy. Baftakiss

3 răspunsuri:
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Eu mi-am facut singura doua gauri in urechea dreapta, pe langa gaurile initiale. Le-am facut acasa, cu acul dezinfectat cu spirt. M-am chinuit destul sa le fac pentru ca nu am avut curajul sa bag acul dintr-o data laughing Oricum, nu am avut probleme, infectii, sau altceva. Desigur ca am dezinfectat si cercelul cu spirt iar pana sa se cicatrizeze, curgea un lichid si trebuia mereu sa rotesc cercelul ca sa nu se prinda sau sa il scot ca sa il curat. Nu era mare bataie de cap. Am avut si un pierce sub buza, tot in partea dreapta, pe ala mi l-a facut o prietena, cu ac de branula. Ghinionul meu a fost ca, in necunostinta de cauza, am cumparat un ac subtire fata de cum ar fi trebuit sa fie de fapt. Asa ca dupa ce mi-a facut gaura, puteam sa bag un cercel normal prin ea, dar tija de la pierce-ul de buza nu intra. Asa ca am stat vreo ora, daca nu mai mult, ca sa fortez tija sa intre. Am reusit doar ca mi s-a umflat buza destul de tare de cat "trasesem" de ea. Gaura nu s-a infectat, am tinut pierce-ul cam vreo trei saptamani si pe urma l-am scos de tot.

| bb_9337 a răspuns:

In limba mi se pare cel mai interesant loc pentru un pierce.
Cu siguranta exista in orasul tau un salon special de facut gauri in urechi. intereseaza-te putin si il gadesti. din cate am auzit parca e 20 RON gaura si 10 RON cercelul medicinal. bftwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in spume.