| AdinaMihaela00 a întrebat:

Voi va pastrati pozele din relatiile antetioare sau le stergeti?

4 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca ai o alta relatie si esti fericit alaturi de acea persoana nu vad de ce ai mai vrea sa pastrezi poze cu fostul. Trecutul e trecut pana la urma si tu traiesti in prezent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca voi inca sunteti apropiati si ati avut momente frumoase, merita sa le pastrezi, daca va luati la **** reciproc, nu merita.

| Victor453 a răspuns:

Sunt amentiri, de aceea nu!

| Wehrsi a răspuns:

Sunt niste momente placute care s-au petrecut. Nu vad de ce le-ai sterge.