| MidnightMemoriesMM a întrebat:

Voi vreti sa inceapa scoala? Eu nuuu.Cei care vor: De ce vreti sa inceapa? Care vi se par partile bune si cele rele ale ei?

13 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Nu ce sa zic, intr-un fel parca mai vreau putna vacanta acolo, macar o luna, bine 2 sau hai 3 laughing. Totusi intru la liceu in clasa a 9, si trebuie sa zic ca nu cunosc pe nimeni, intr-un fel sunt speriata de faptul ca poate nu voi reusi sa ma integrez, dar in acelasi timp sunt si foarte curioasa. In orice caz scoala incepe fie ca vrei fie ca nu.
Va urez sucees la toti, mai ales celor care vor trebui sa dea examenele si bac-ul la anul, va tin pumnii sa treceti mai ales cei cu bac-ul laughing

| zăGhost a răspuns:

Da, sigur, abia astept sa dau BAC-u'. straight face
As mai vrea macar 5 luni de vacanta, da'... asta e.
Daca incepe acum, macar am iluzia ca se termina mai repede. laughing

| тєqυιℓα a răspuns:

Nu,in niciun caz, o urasc

| MidnightMemoriesMM explică (pentru тєqυιℓα):

Si eu sunt de aceeasi parere!

| тєqυιℓα a răspuns (pentru MidnightMemoriesMM):

laughing ma bucur

| Roses a răspuns:

Deeci cam prin iulie mi se face dor de scoala rolling on the floor de colegi, de clasa de etc.Cand incepem sa scriem in primele saptamani sunt taare bucuroasa rolling on the floor Dar prin octombrie numar zilele pana la vacanta de iarna laughing

Si nu vreau sa incep scoala fiindca dau examenul de clasa a 8-a sad

| Kasia a răspuns:

Nu vreau.
adica m-am obisnuit in vacanta si intr-un fel simt ca nu am lenevit destullaughing. parca a trecut prea repede.nu vreau sa inceapa pentru ca sunt in liceu persoane peste care nu vreau sa dau.pe de o alta parte e ok ca incepe...imi e dor cateodata de unii colegi si de unii profesori si de anumite glume si chestii pe care le mai facem in timpul orelor.plus ca vreau sa ajung la facultate...deci trebuie sa inceapa clasa a 11-a ca sa trec prin ea si sa imi urmez drumul.big grin

| Denis777 a răspuns:

Eu da parti negative:profesori idioti, colegi idoti, timp pierdut chestia aia la sfarsitul clasei a 8 si atat.Parti bune fac mai usor rost de droguri

| oChicaaInfiniteeXD a răspuns:

Sigur ca nu acum nimeni nu vrea sa incepem scoala asta odata si odata tot o incepem si sunt singura ca toti ne-am duce la scoala daca nu am face ore si am sta doar cu colegii de vorba dar asta e odata si odata tot se termina vacanta happy Si nu nici eu nu-mi doresc sa inceapa sa stau sa scriu sa ma uit mereu la ceas cand luam pauza sigur ca nu cam naspa sad

| Answer95 a răspuns:

crying(((( nu vreau sa incepem scoala, noi am terminat pe 22 iunie si incepem pe 10 septembrie? astia sunt nebuni...dar nu avem ce sa ii facem...crying(((((((

| Raluka_Raluka_1981 a răspuns:

Eu vreau vacanta de 6 luni de 2 ori pe an