| davidutzu12 a întrebat:

Voia ati simtit vreodata un cutremur? Eu nu sad si as vrea sa simt si eu senzatia aia misto, mi-ati putea spune ce ati simtit in momentul cand a fost un cutremur? big grin

2 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

E senzatie misto dar te si speri sa nu se intample ceva rau si este foarte scurt.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eram la 500 m de București în 77. Scaunul de sub mine a făcut o mică bâțâială laterală și un tablou de pe perete a început să penduleze în cui de câteva ori. Nu este nimic mișto în asta. Să fii pe pământ ferm și să te simți ca pe valuri.