| Croampa a întrebat:

Vorbeam la telefon cu cineva si credeam ca a inchis, eu jucandu-ma pe calculator am folosit un cuvant nu prea frumos, se poate ca persoana sa ma fi auzit?
Adica si-a luat la revedere, tonul telefonului s-a schimbat si am inceput sa scoata sunetul specific telefoanelor, dar am vazut ca inca numara secundele, oare m-a auzit ce am zis?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca stii in ce minut ai inchis si vezi ca conversatia a durat mai mult inseamna ca a auzit sau daca nu a fost atenta nu s-a fixat in ce ai zis

| neutrino a răspuns:

Este foarte posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil, dar ce daca ai spus un cuvânt urat? Persoana respective nu a spus niciodată cuvinte urate? Nu ar trebui sa-ti faci griji. happy

| mius a răspuns:

Sigur te-a auzit. Naspa

| DiaconitaBianca a răspuns:

Cred ca te-a auzit insa daca era ocupata poate nu a bagat in seama cuvantul pe care l-ai zis. happy keep calm